.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte, abychom Vám představili obecně prospešnou společnost Studio aktivit a vzdělávání.
Zakladatelé této o.p.s. jsou Mgr. Jiří Kubíče a  PhDr. Zdeňka Kubíčová, Ph.D.   Oba jsme dlouholetí pracovníci ve školství a v našich životopisech najdete funkce: učitel(ka), školní inspektor(ka), pracovník(ce) instituce dalšího vzdělávání, ředitel školy apod. V posledních letech jsme se podíleli na činnosti Učitelského centra. Celý profesní život jsme se pohybovali ve školství a nyní své zkušenosti chceme promítnout do dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.
Z toho důvodu vznikla o.p.s., která chce nabízet vzdělávací programy, jenž pomohou rozvíjet vzdělávání na mateřských, základních i speciálních školách a budou mít jasný a konkrétní dopad na Vaši každodenní práci.
V současnosti je Studio aktivit a vzdělávání o.p.s. akreditováno jako vzdělávací instituce. Do současné chvíle jsme nechali akreditovat téměř 100 vzdělávacích programů a aktivních je 30 - 40. Domníváme se, že je to nabídka, ze které by si školy mohly vybrat vzdělávání pedagogických pracovníků.

V každém školním roce proškolíme přibližně 200 pedagogických pracovníků. Na začátku každého pololetí, t.j. v srpnu a v lednu mateřské a základní školy v Praze a ve Středošeském kraji obdrží naší nabídky na dané období, kde si můžete vybrat z znecelých 20 programů. Celou nabídku můžete nalézt na našich webových stránkách v části vzdělávání.
 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
mnohokrát Vám děkujeme, že jste věnovali pozovnost této informaci a budeme moc rádi, pokud budeme navzájem spolupracovat. Chceme, aby naše kontakty byly neformální, ale v každém případě profesionální a my jsme Vám dokázali nabídnout takové vzdělávací programy, které ve své každodenní praxi využijete.

Přejeme klidnou a ničím nerušenou práci a těšíme se na spolupráci.

PhDr. Zdeňka Kubíčová, Ph.D. - manažerka vzdělávání
Mgr. Jiří Kubíče, ředitel. o.p.s.